В Холопичах виявили та вилучили цигарки без марок акцизного податку

news

В одному з сіл Володимир-Волинського району встановлено факт зберігання цигарок без марок акцизного податку

В ході фактичної перевірки працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області спільно з працівниками Володимир-Волинського районного управління поліції 18.11.2021 в одному із торгових закладів Володимир-Волинського району встановлено факт зберігання тютюнових виробів в кількості 47 пачок без марок акцизного податку України, а саме цигарки таких торгових марок: «Compliment», «Credo», «Marvel ring siz», «Minsk city ms».

Працівниками Володимир-Волинського РУП ГУНП у Волинській області вилучено з обігу 47 пачок тютюнових виробів на суму понад 0,940 тисячі гривень.

Такий результат став можливим завдяки небайдужості громадян, які інформували про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

Відповідальність за зберігання тютюнових виробів без акцизних марок передбачена ст. 17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» та ст. 1645 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Орієнтовно штрафні санкції за дані порушення становитимуть 28,9 тис. гривень.

У ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев