В екс-регіонала знайшли більше 30 мільйонів франків

news
Сторона звинувачення заявляє, що колишній депутат Верховної Ради України Олександр Єфремов володіє коштами в розмірі 33 мільйонів швейцарський франків. Про це прокурор Павло Кожухівський сказав під час засідання суду щодо обрання Єфремову запобіжного заходу, передає РБК-Україна.

“Нами встановлено, що Єфремов має 33 млн швейцарських франків”, — повідомив прокурор.
Сторона звинувачення передбачає, що наявність таких коштів дасть можливість екс-нардепу жити за кордоном.
“Тримання під вартою є єдиним запобіжним заходом, який зробить можливим відсутність контактів між ними (між Єфремовим і свідками — ред.)”, — додав Кожухівський.
Він наголосив, що статті, які інкримінуються Єфремову, не передбачають альтернативного запобіжного заходу.
У свою чергу, Єфремов заявив, що не має наміру залишати територію України.
“Коли Янукович залишив країну, у мене була можливість поїхати. Я цього не зробив і робити не збирався. Важко мені й особливо важко було тоді, коли всі поїхали, а я залишився один … Я це не робив і робити не буду, як би ви на це не розраховували… Не треба вводити в оману суд. Я не втечу”, — підкреслив екс-регіонал
Нагадаємо, що вранці 30 липня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов затриманий за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.
Пізніше на брифінгу Луценко повідомив, що після затримання Єфремова доставили в слідчий ізолятор СБУ, де проходять слідчі дії.
Прокуратура знайшла у Єфремова 33 мільйони франків
0 Комментариев