В економічному житті Волині відбудеться найважливіша подія року

news

19-20 травня на Волині відбуватиметься перший міжнародний економічний форум «Open Volyn: business and investment». Про його мету організатори розповіли сьогодні, 24 лютого, під час прес–конференції. Повідомляє «Волинська прада».

Міжнародний економічний форум «Open Volyn: business and investment» має стати найважливішою подією року в економічному житті Волині. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіону, його стратегічним розвитком та економічним зростання.

«Такі спроби інвестиційних форумів у нашій області уже проводилися, – розповідає депутат обласної ради Володимир Бондар. – Проте такого стабільного проекту ще не було, тому ця наша спроба сформувати грамотні пропозиції інвестиційної привабливості краю, і вона має бути підтримала владою, бізнесом, науковцями та громадськістю Волині. Так, у нас нині є дуже багато проблем в державі для ведення бізнесу: ведеться війна, часто міняється законодавство, але ми повинні ці наслідки мінімізувати і показати іноземному капіталу, що у нашого краю є перспектива».

Організатори кажуть, що економічний Форум має бути одним з інструментом для реалізації Стратегії розвитку Волинської області до 2020 року. Це пошук діалогу: влада-бізнес , бізнес-інвестор (зовнішній і внутрішній).

До Луцька у травні також їдуться відомі науковці з України та Польщі, щоб знайти можливості для економічного розвитку краю. Професор кафедри менеджменту та маркетингу Луцького національного технічного університету Тарас Божидарнік каже: “Цей захід є корисний та необхідний регіону та громаді. Хоча є вислів, що гроші люблять тишу, але у нас на Волині є проблеми з маркетингом наших потужностей. Треба вміти представити ті багатства, які можуть зацікавити іноземців”.

“Великі індустріальні підприємства у нас навряд чи можуть бути, але ми маємо користатися з нашого територіального розташування (ми найближчі до Євросоюзу)”, – ствердрує заступник глови ВОДА Сергій Кошарук.

Найбільш привабливим у нас можуть бути – логістичні програми, проекти енергоефективності (наприклад спорудження біоелектростанції у Ковелі), туристичний потенціал, робота в ІТ- сфері, виготовлення продукції з ЕКО -стандартами та ін.

Організатори планують , що на форум завітає близько півсотні гостей. У перший день їм презентують нашу область як інвестиційно привабливу платформу для ведення бізнесу, а потім відбудуться вузькогалузеві секційні засідання і виїзди на об`єкти, що потребують інвестицій (Шацьк, Олика, Нововолинськ).

 

0 Комментариев