В Болгарії затримали лідера проросійської партії

news

Повідомляє Українська правда

В Болгарії затримали лідера націоналістичної партії “Атака” Волена Сідерова через скандал з побиттям поліцейського

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані прокуратури.

Сідерова, що керує антиєвропейською і антинатівською партією “Атака” звинувачують в хуліганстві і йому загрожує до трьох років тюрми.

При цьому затримання Сідерова і його партійного соратника Десіслава Чуколова супроводжувалося протестами прихильників їхньої партії, які кричали “мафія” і “фашисти”. Деякі з мітингарів махали російськими прапорами.

Сідеров і його партія виступають за альянс з Москвою на зразок того, що був в радянський період, а також рішуче підтримують Росію в її конфлікті з Україною. Також вони визнають анексію Криму.

Згідно з болгарським законодавством, Сідерова можуть утримувати під вартою до 72 годин, потім Суд Софії має ухвалити, чи таке утримання є правомірним.

Як повідомлялося, парламент Болгарії 11 листопада позбавив депутатського імунітету лідера націоналістичної партії “Атака” Волена Сідерова та його соратника Десіслава Чуколова.

Сідеров та Чуколов звинувачуються в хуліганстві та нанесенні легких тілесних ушкоджень поліцейському ввечері 24 жовтня, коли вони вдерлися до приміщення Болгарської національної академії театру та кінематографу.

Сідеров, який звинувачував академію в розповсюджуванні наркотиків, разом зі своїми одно партійцями увірвалися в будівлю.

Група піднялася на другий поверх, де йшли навчальні заняття та погрожувала студентам. Деяких з них, за словами професорів академії,  грубо ображали, називаючи різними словами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua