Уже сьогодні у Луцьку дебатуватимуть про свободу ненависті

news

10 червня, з 11:00 до 12:30 у приміщенні бібліотеки ім. Олени Пчілки, чотири команди візьмуть участь у публічних дебатах на тему «Свобода ненависті як частина свободи слова».

Про це повідомляють організатори.

Як далеко може заходити свобода слова? Чи може вона бути обмежена толерантністю? Чи може свобода слова бути обмежена взагалі? На ці та багато інших запитань спробують дати відповідь учасники дебатів.

Особливістю заходу є те, гравці наперед знають лише тему. Яка команда цю тему  підтримуватиме, а яка стане опозицією – буде вирішено уже під  час заходу, за допомогою жеребкування.

У дебатах візьмуть участь: Галина Паладко, телеведуча політичного ток-шоу «Протилежний погляд LIVE», яка гратиме в команді зі школяркою  Ангеліною Кравець. Депутатка, член постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту Юлія Дацюк – з учнем Вадимом Павловським. Дмитро Слабенко, інспектор Управління патрульної поліції м. Луцька, гратиме зі школяркою Зоряною Шумською, а Ельвіра Яцута, громадська діячка, голова МО «СтендаЛь» – гратиме з ученицею Дарією Косаковською.

Дебати проходитимуть у британському парламентському форматі.

 

0 Комментариев