До уваги платників ПДВ!

news

Луцька ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області інформує, що з 20 червня набрали чинності одразу два накази  Мінфіну від 13.06.2017 року №566 та №567, на підставі яких блокуватиметься реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування з 1 липня поточного року. Обидва документи були опубліковані в «Офіційному віснику України» за 20.06.2017 р. №48/2017.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Зокрема, Наказом  №566 прописаний порядок роботи комісії ДФС з прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.

А Наказом №567 затверджено Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, та вичерпний Перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН.

Окрім того, відповідно до пункту 4 Наказу 567 надано доручення Державній фіскальній службі України до 25.06.2017 здійснити аналіз ефективності застосування Критеріїв оцінки та у п’ятиденний строк надати пропозиції Міністерству фінансів України стосовно їх удосконалення.

В подальшому, для удосконалення Критеріїв оцінки щокварталу до п’ятого числа першого місяця наступного кварталу ДФС надаватиме відповідні пропозиції Мінфіну.

0 Комментариев