УСБУ підозрює одного із керівників поліції у зловживанні впливом

news

Співробітники УСБУ області спільно з працівниками служби внутрішньої безпеки обласної поліції та військової прокуратури викрили керівника одного з районних відділень поліції та працівника лісового господарства.

Про це йдеться на сайті відомства.

Оперативники УСБУ області спільно з працівниками відділу внутрішньої безпеки закарпатської поліції та військової прокуратури затримали в одному з районів області майстра лісу, який одержав хабар у розмірі 6000 гривень від місцевого мешканця, котрий скоїв незаконну вирубку лісу.

У справі фігурує також начальник одного з відділень поліції (Мукачівський кущ) у званні майора поліції. 23 квітня поліцейському оголошено про підозру вскоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.369-2 Кримінального кодексу України (Зловживання впливом).

“Ми продовжуємо очищати свої ряди від тих представників закону, які дозволяють собі його порушувати. Цей керівник, який дозволив собі зловживати повноваженнями, які на нього поклало суспільство, відсторонений від роботи. Заданим фактом триває службове розстеження. Слідство у справі провадить військова прокуратура. Очищення закарпатської поліції триватиме й надалі”, – прокоментував очільник закарпатської поліції полковник Степан Довгунь.

0 Комментариев