Уряд Франції остаточно заборонить бензинові та дизельні автомобілі

news

Схоже, що наступне покоління французів будуть із сумом згадувати часи, коли можна було купити в автосалоні який-небудь гучний автомобіль з класичним двигуном внутрішнього згоряння, оскільки новий Уряд налагодив курс на радикальне поліпшення екологічної ситуації в країні.

Повідомляє “Vector News“, посилаючись на британське видання “Telegraph”.

Новий міністр екології Франції Ніколя Юло провів прес-конференцію, в ході якої представив програму щодо поліпшення ситуації в екологічній сфері. Прийнята стратегія передбачає повну заборону на продажі автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами, і станеться це вже до 2040 року.

Крім цього, Кабмін Франції збирається прийняти «на озброєння» програму, яка буде стимулювати французів до відмови від експлуатації автомобілів з дизельними моторами, випущених до 1997 року, а також автомобілів з бензиновими двигунами, вироблених до 2001 року.

В якості прикладу чиновник навів шведську марку Volvo, яка недавно прийняла рішення про те, що з 2019 року компанія перейде на гібридні силові установки.

Франція не є єдиною країною, яка планує відмовитися від класичних автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами. Подібної стратегії дотримуються і Нідерланди з Норвегією (там заборона почне діяти з 2025 року), а також Німеччина з Індією (з 2030 року).

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев