“Укрзалізниця” запустила власний мобільний додаток

news

“Укрзалізниця” спільно з партнером Mastercard оголосила про запуск власного мобільного застосунку для продажу квитків та інформування пасажирів.

Про це повідомила пресслужба УЗ.

Користувачі зможуть:
✔️придбати квитки на всі поїзди далекого сполучення по Україні;
✔️повернути квитки;
✔️отримувати сповіщення про рейс та колію прибуття/відправлення поїзда;
✔️знайти необхідний рейс та відповіді на поширені запитання щодо перевезень;
✔️отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень.

Тестування нового застосунку було проведене в липні, і відсьогодні він уже доступний для всіх користувачів на AppStore та Google Play Market.

Укрзалізниця" запустила собственное мобильное приложение - новини Києва на  БЖ

Укрзалізниця є прямим продавцем квитків через застосунок, а відтак вартість квитків для пасажирів буде максимально вигідною – будь-які додаткові комісії при оплаті відсутні. Пасажири зможуть оплатити квитки безпосередньо в мобільному застосунку цифровою карткою за допомогою Apple Pay, Google Pay, або ж можна ввести дані банківської картки та зберегти їх у застосунку для оплат,

– йдеться в повідомленні.

В УЗ зазначили, що наступним етапом стане розробка нового сайту, єдиного порталу бортових послуг та розвиток онлайн-замовлення звичних залізничних сервісів: перевезення авто у вагоні, послуг вокзальних портерів, пошуку загублених речей, бронювання лаунжу та інше.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев