Укртелеком здав в оренду 500 тисяч квадратних метрів незадіяної нерухомості

news

Тисячі клієнтів «Укртелеком Нерухомість» вже орендують півмільйона квадратних метрів комерційної нерухомості компанії для власного бізнесу: виробничі цехи, складські та офісні приміщення, спортзали коворкінги, хостели.

АТ «Укртелеком», приміщення якого вивільняються в процесі технологічної модернізації і не задіюються у виробничій діяльності, уже здає в оренду понад півмільйона квадратних метрів. Комерційна нерухомість оператора доступна для оренди в усіх регіонах України, а розташована вона зазвичай у центральних частинах населених пунктів.

Загалом з 506 тисяч квадратних метрів нерухомості понад 200 тисяч квадратних метрів орендарі використовують для офісів, більше 100 тисяч для торгових приміщень, майже стільки ж площі – під склади. А у деяких областях, наприклад, у Харківській, Дніпропетровській та Львівській, приміщення часто орендуют для виробничих цілей. Загалом по Україні для виробництва «Укртелеком Нерухомість» надає в оренду 45 тисяч квадратних метрів. За 6 років роботи з ефективного використання нерухомості оператора послугами «Укртелеком Нерухомість» скористалися понад 4 000 підприємців країни. Приміщення, що вивільняються в процесі переходу на сучасні цифрові технології, орендуються для різноманітних потреб, зокрема і для облаштування кафе (наприклад, кафе 21.3 у Броварах), мережі спортивних залів (Київ), швейних цехів (Одеса), коворкінгів (Київ) та інших цілей. Станом на кінець липня «Укртелеком Нерухомість» пропонує клієнтам ще понад 4500 адрес по всій країні. А це понад 800 тисяч квадратних метрів комерційної нерухомості.

Орендарем може стати кожен охочий. Адже так історично склалося, що Укртелеком має розгалужену мережу філій, станцій, офісів в усіх регіонах України. Завдяки модернізації та використанню сучасних цифрових технологій частина приміщень залишилась пустувати. І, що цікаво, більшість нерухомості розташовано у центральній частині населених пунктів. Як зазначив директор департаменту управління нерухомістю АТ «Укртелеком» Євген Нищенко, ці площі можна орендувати і використовувати під будь-які, не заборонені законодавством, види господарської діяльності.

Щодо вартості оренди, то вона ринкова і встановлюється за результатом торгів, що відбуваються через систему Prozorro. Варто зазначити, що компанія пропонує орендарям гнучкі умови, зокрема надання «орендних канікул», на час доки триватимуть необхідні ремонтні роботи, та системи знижок, де враховують різноманітні фактори.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев