Укртелеком забезпечив 23 тисяч абонентів Інтертелекому послугами фіксованої телефонії

news

Близько 23 тисяч абонентів Інтертелекому продовжили користуватися послугами фіксованої телефонії зі збереженням номера на мережі Укртелекому.

Абоненти ТОВ «Інтертелеком», який припинив надання  телефонного зв’язку за технологією CDMA у низці областей, вже отримують послуги телефонії від АТ «Укртелеком». Загалом з початку переключення можливістю зберегти існуючий номер та продовжити отримувати послуги фіксованого зв’язку скористалися близько 23 тисяч абонентів, переважна більшість з яких – домашні користувачі (75%). Найбільша кількість переключень відбулася в місті Києві та Харківській, Черкаській і Чернігівській областях.

Нагадаємо, що з метою захисту інтересів споживачів АТ «Укртелеком» та ТОВ «Інтертелеком» домовились про переоформлення частини номерного ресурсу для продовження надання послуг фіксованого телефонного зв’язку абонентам у мережі Укртелекому у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях та м. Київ.

0 Комментариев