“Укрпошта” оголосила конкурс на створення ескіза різдвяної поштової марки

news

“Укрпошта” запрошує усіх бажаючих долучитися до створення різдвяної атмосфери та запропонувати своє бачення різдвяної поштової марки.

З 15 до 25 жовтня 2022 р. (включно) в “Укрпошті” чекатимуть на ескізи очікуємо. Найкращий буде відтворено на новій поштовій марці.
Нині свята в Україні хоч і мають присмак полину, проте набувають особливих сенсів. І коли сьогодення шматує, вкрай важливо знайти у собі надійні опори. З-поміж них — любов, сподівання на кращий прийдешній рік та передчуття перемоги, а відтак омріяне повернення додому, радість в очах дітлахів, довгі обійми з тими, хто тримає наше небо.
Сконцентруймо спільні бажання українців на 2023-й в ескізі нової поштової марки «З Різдвом Христовим та Новим роком!». І нехай вона буде пророчою, бо ж досвід у нас є 😉
 – йдеться у дописі “Укрпошти” на сторінці у Фейсбуці.
Взяти участь можна за посиланням: bit.ly/Christmas-stamp
Зверніть увагу на вимоги до ескізів:
  • наявність основних різдвяних та новорічних символів, а також традиційних українських святкових атрибутів;
  • національний колорит задля пробудження найтепліших асоціацій;
  • малюнок чи графічний макет з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi.
Використання фотоматеріалів та зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб. Кожен учасник може відправити не більш як 5 ескізів.

“Укрпошта” залишає за собою право запропонувати авторам яскравих ідей публікацію їхніх ескізів на різдвяних конвертах та листівках.

Випуск Укрпоштою різдвяної поштової марки є традицією, а цьогоріч — ще й обов’язком пронести крізь війну світло нашого завтра. Нашого мирного завтра.
 – кажуть організатори конкурсу.
0 Комментариев