УКРОП «переформатував» постійні комісії Луцькради

news

У Луцькій міськраді змінили склад постійних комісій та замінили їх очільників. Головами комісій стали ті, хто підтримував УКРОП під час зняття Юлії Вусенко із посади.

Про це стало відомо сьогодні, 31 травня, під час засідання 24-ї сесії міськради.

Земельна комісія міськради винесла на розгляд сесії проект рішення, згідно якому змінили персональний склад постійних комісій, а також голів.

Нагадаємо, цей проект рішення розглянула лише одна комісія – земельна. Засідання цієї комісії відбулося вчора, 30 травня. Представників громадськості та ЗМІ про неї не інформували. Інформаційному порталу «Волинь.info» вдалося потрапити на це засідання.

Депутат Тарас Шляхтич попросив пояснити мотивацію стосовно заміни голови постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови. На це депутат, який доповідав, Микита Рабан відповів, що йому здається, що у Майї Шостак буде більше конструктиву.

Данильчук попросив назвати депутатів, які були ініціаторами. Рабан назвав, що ініціаторами були депутати Бойко, Кравченко, Шкода, Залевська, Янчук, Балицький, Безпятко, Савчук, Волинець, Смаль, Дацюк, Рабан, Побережна, Козлюк.

Рабан зазначив, що у Козлюка більший досвід, ніж у Нестерука.

Щодо бюджетної комісії, то Рабан заявив, що «часи змінилися і найбільша фракція не може не мати голови в жодній комісії». Рабан зауважив, що у Данильчука немає економічної освіти.

«Приходили якісь люди і стверджували про зловживання щодо вас, – звернуся Рабан до Данильчука. –  У вас в цій комісії так само залишиться влив – один голос».

Депутат Артем Запотоцький зауважив, що це «попахує» диктатурою, бо ті, хто підтримував УКРОП залишаються на своєму місці, а хто не підтримував, то зараз знімають.

Шляхтич запропонував послухати представника юридичного відділу, однак депутати не підтримали пропозицію.

Шляхтич зауважив, що це порушення регламенту, самого процесу призначення та обрання голів, адже нікому не було повідомлено про цю комісію:

«Подив викликає відмова прокоментувати законність цього рішення. З огляду на ці події, які відбуваються упродовж останніх трьох місяців, то і подив скоро пропаде», – наголосив Шляхтич.

Депутат Алла Надточій зауважила що давно зрозуміла, що назрівав такий план.

Депутат вказала на профнепридатність заступника міського голови Григорія Пустовіта.

Григорій Пустовіт відповів, що не потрібно йому заздрити:

«Я розумію, що жаба є тотемною твариною однієї із фракцій, не буду називати якої, щоб представники «Самопомочі» не образилися», – сказав Пустовіт.

Данильчук зауважив, що зрозуміло, що це політичне рішення та порадив Поліщуку не боятись спілкуватися навіть з тими, хто його не підтримує.

Отож, депутати вирішили обрати головою постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови замість Алли Надточій Майю Шостак.

Головою постійною комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів замість Павла Данильчука обрали предстаника УКРОПу Бориса Смаля.

Головою постійної комісія з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва замість Петра Нестерука обрали Олександра Козлюка.

А також виключити із складу постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту депутата міської ради Ігоря Поліщука у зв’язку з тим, що він став секретарем Луцькради та виконувачем повноважень міського голови.

Отож, склад комісій тепер такий:

Постійна комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Майю Шостак.

Голова комісії: Шостак Майя Вікторівна

Члени комісії:

Надточій Алла Володимирівна

Мовяк Анна Володимирівна

Янчук Тетяна Петрівна

Постійна комісія міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Голова комісії:  Федік МиколаМиколайович

Члени комісії:

Волинець Олександр Петрович

Дацюк Юлія Миколаївна

Запотоцький Артем Олександрович

Постійна комісія міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Голова комісії: Смаль Борис Анатолійович

Члени комісії:

Данильчук Павло Петрович

Богонос Богдан Михайлович

Була Сергій Володимирович

Дендіберін Микола Євгенійович

Кравченко Олександр Володимирович

Покровський Андрій Володимирович

Пустовіт Григорій Олександрович

Шляхтич Тарас Васильович

Постійна комісія міської ради з питань комунального майна та приватизації

Голова комісії:  Вавринюк Богдан Андрійович

Члени комісії:

Безпятко Юрій Володимирович

Залевська Орися Іванівна

Савчук Сергій Ананійович

Постійна комісія з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва

Голова комісії: Козлюк Олександр Євгенович

Члени комісії:

Нестерук Петро Каленикович

Побережна Вікторія Олександрівна

Шкода Сергій Іванович».

 

 

0 Комментариев