Україну накриють затяжні зливи, проте на Волині сонечко час від часу з’являтиметься

news

Синоптики попереджають українців про погіршення погоди уже з наступних вихідних. З 10 вересня розпочнеться затяжний дощовий період.

Температура повітря на Заході країни почне опускатися у суботу, 10 вересня. На стовпчиках термометрів побачимо лише +16 градусів. І саме тоді почнуться дощі.

Зливи пануватимуть на Заході України аж до 26 вересня. Небо весь цей період буде похмурим, а сонце практично не з’являтиметься з-за хмар.

За прогнозами синоптиків найхолодніше буде 17 вересня. Крім сильного дощу, у цей день температура повітря опуститься до +9 градусів. Тому мешканцям західних областей варто вже витягувати з шаф теплий одяг.

З 5 вересня на Волині переважатиме хмарна погода без опадів. Волинський обласний центр з гідрометеорології на 5-9 вересня прогнозує  5-10° тепла вночі, а вдень 15-20° тепла. Вітер північний, 5-10 м/с.

Дощик почнеться ймовірно вже  10 вересня. До речі, на Волині похмурі дні періодично чергуватимуться з ясними. Зокрема, прояснення почнуться з 20 вересня. Тоді ж і почне менше дощити.

0 Комментариев