Українцям тепер стане легше отримати посвідчення водія

news

Під час війни з Росією в Україні значно спростили процес видачі водійських посвідчень громадянам нашої країни. Згідно нововедення  теоретична підговка до іспитів відбуватиметься онлайн, а практичну частину можна здати в будь-якому сервісному центрі МВС.

Про це повідомили в МВС України.

Що зміниться для одержувачів прав

Можливості громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), здати практичний іспит в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, в якому сервісному центрі зданий теоретичний іспит.

Можливості здійснення навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).

Можливості громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати водійське посвідчення в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та / або практичного іспитів.

Скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) і C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як “будівельне і технічне обслуговування ТЗ”, “етика водія ТЗ” і т.п.).

Можливості повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону в будь-який СЦ МВС.

Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні підвалини для надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС,

– заявив заступник міністра Богдан Драпятий.

0 Комментариев