Українцям перерахують платіжки за газ

news

Українці, у яких немає лічильників, отримали платіжки за газ з більшими сумами, ніж повинні були. Облгази повинні негайно все перерахувати і повернути людям гроші. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну.

Про це пише Бізнес Компаньйон. 

“Останнім часом громадянам України, які не мають лічильників газу, відповідні підприємства почали виставляти підвищений тариф – а саме 6 кубічних метрів газу на кожне домогосподарство. Це суперечить постанові Кабінету міністрів України, яке було прийнято в минулому році, але наш” чесний і справедливий” суд скасував рішення уряду”, – заявив глава Уряду.

За його словами, підприємства газопостачання ухвалили незаконні рішення про нарахування плати за газ у розмірі 6 кубометрів.

“Залежно від домогосподарства за весь опалювальний сезон це становить близько 195-1800 гривень. Ці гроші хочуть незаконно отримати від громадян країни і зарахувати до доходів облгазів. Незважаючи на рішення вищих інстанцій (суди- Ред.). Пропоную встановити норматив не 6 кубометрів, як зараз виставляють облгази, а поставити норматив, який вирахований Міненергетики – 4,4 кубометра”, – зазначив Яценюк.

Відповідна постанова мала бути підписана прем’єром 23 березня.

“Звертаюся до всіх підприємств-газопостачальників: рішення про нарахування 6 кубометрів не відповідає постанові кабінету міністрів, яке ми тільки що підтримали, і є незаконним. Я вимагаю негайно перерахувати і повернути людям гроші”, – заявив Арсеній Яценюк.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, за лютий багато споживачів отримали рахунки, в яких додатково виставлені великі суми – від 195 грн за умови наявності в будинку тільки газової плити до майже 600 грн при наявності газової колонки для підігріву води.

0 Комментариев