Українців просять бути обережними та не відвідувати масових заходів: росія може завдати ракетного удару на Великднь

news

На бойовому чергуванні у Чорному морі збільшилася кількість російських підводних ракетоносіїв. У пускових установках перебувають 8 калібрів.

Це може свідчити про те, що окупанти можуть завдати масованого ракетного удару по Україні на Великдень.

Про це в ефірі телемарафону Єдиних новин у суботу, 15 квітня, повідомила прес-секретар Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

Ситуація в морі може змінитися дуже оперативно. Їм буде достатньо кілька годин для того, щоб збільшилася кількість ракетоносіїв, тому слідкувати за нею потрібно постійно,

– зазначила Наталія Гуменюк.

Українців закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги під час свят.

У Службі безпеки України також закликають обмежити відвідування масових заходів та дотримуватися безпекових рекомендацій.

Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тож не полишає спроб влаштувати провокації, аби розхитати єдність українського суспільства. Для цього рф намагається застосовувати різноманітні інструменти та, серед іншого, приділяє особливу увагу релігійній тематиці,

– йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

СБУ закликає громадян напередодні свят:

  • обмежити відвідування масових заходів, під якими б гаслами вони не відбувалися;
  • не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій;
  • дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону;
  • не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і під час неї перебувати в укриттях;
  • без потреби не затримуватися у храмах при освяченні Великоднього кошика;
  • повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.

Нагадаємо, на Волині комендантську годину на Великдень не скасовано: в ніч із 15 на 16 квітня комендантська година діятиме на території всієї області із 00.00 до 05.00 год.

Нічні богослужіння в храмах відбуватимуться, але перебувати можна буде лише на території храмів та прилеглих до них територій, де проводитимуть обряди освячення. При собі необхідно мати документи, які посвідчують особу. Будь-яке інше безпідставне перебування на вулицях та в громадських місцях вважатиметься порушенням комендантської години.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев