Українці загрожує смертна кара за вбивство дочок

news

Дружині українського піаніста Вадима Холоденко Софії Циганковій загрожує смертна кара за вбивство своїх двох дочок. Таке покарання їй загрожує згідно із законами Техасу, пише ТАСС.

На допиті 31-річна Циганкова зізналася, що “не бачила майбутнього для себе і своїх дітей”. Вона також вказала, що “не хотіла більше жити”.

Жінка пам’ятає, як намагалася накласти на себе руки, але не пам’ятає, що завдавала шкоди дочкам. Однак, згідно з даними поліції, Циганкова вбила дівчаток, перекривши їм дихання за допомогою подушок.

Поліція також з’ясувала, що дружина піаніста страждає від психічних розладів і відвідувала психіатрів в спеціальній клініці міста Форт-Уорт. Їй були прописані ліки Quetiapine, які застосовуються для лікування хронічної та гострої шизофренії, біполярного афективного розладу, депресії і деяких інших психічних захворювань.

Під час обшуку в будинку жінки була знайдена порожня ємність з-під Quetiapine. Перевірка показала, що баночка була повною в день вбивства 17 березня.

Нагадаємо, що обидві доньки Холоденка були знайдені вбитими в Техасі 17 березня. Його дружину Софію Циганкову затримали за звинуваченням у вбивстві своїх дочок.

0 Комментариев