Українці в Польщі можуть отримати соціальні виплати та пенсії через Укрпошту: як це зробити?

news

Укрпошта розпочала процес відправки пенсій та соціальних виплат громадянам, які знайшли притулок за кордоном.

Тепер українці, які виїхали за межі країни через російську агресію і раніше отримували свої пенсії та соціальні виплати через Укрпошту, матимуть можливість отримувати кошти у місцях їх тимчасового перебування. Відправка коштів буде здійснюватися міжнародним поштовим переказом.

Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти.

Зараз проєкт охоплює тих пенсіонерів, що в Польщі, але згодом розшириться й на інші країни,

– йдеться в повідомленні “Укрпошти”.

Для отримання коштів за кордоном потрібно подати заяву щодо виплати нарахованої пенсії та соціальної допомоги. Існують два способи:

  1. Онлайн: заповнити всі необхідні дані в електронній формі.
  2. Заповнити паперову заяву, завчасно завантаживши її, і покласти її у конверт з поміткою “пенсія переказом”, після чого надіслати на адресу: АТ “Укрпошта”, вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, Україна (JSC “Ukrposhta”, str. Khreshchatyk, 22, Kyiv, 01001, Ukraine).

Після здійснення цих кроків необхідно буде вирушити до місця тимчасового перебування за кордоном та отримати міжнародний поштовий переказ, підтвердивши свою особу за допомогою відповідного документа.

Міжнародний поштовий переказ буде доставлено отримувачу в місяці, наступному за місяцем, у якому була надіслана заява. Виплата здійснюється в національній валюті країни перебування (у Польщі – у злотих),

– додають у пресслужбі.

0 Комментариев