Українським біженцям у Польщі перестали виплачувати фінансову допомогу за однією з програм

news

Багато українців знайшли тимчасовий захист за кордоном, рятуючись від війни з росією. Велика кількість “наших” влаштувалися у Польщі. Задля допомоги тимчасовим мігрантам у цій країні було відрито немало програм для підтримки наших співвітчизників. Але нещодавно один вид грошової допомоги біженцям із України у Польщі перестали виплачувати

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на сайт фонду Diakonie Katastrophenhilfe.

Мова йде про фінансову допомогу, започатковану у Польщі німецьким фондом Diakonie Katastrophenhilf. Для отримання виплат треба було подати відповідну заяву. В рамках цієї програми кожен біженець, який подав заявку, отримував допомогу в розмірі 700 злотих (5 769 грн). Таку суму виплачували на того, хто подавав заявку. Також кожному члену його сім’ї нараховувалось по 600 злотих (4 945 грн) грошової допомоги. Допомогу виплачували упродовж трьох місяців. Але тепер ця програма завершена.

Наша програма грошової допомоги закінчилася, про інші програми допомоги в Польщі можна дізнатися на сайті Уряду Польщі,

– пишуть на сайті фонду.

Отримати грошову допомогу можна було у таких містах як Вроцлав, Гданськ, Бєльсько-Бяла, Оструд, Згеж та Битом.

Також призупинено реєстрацію заяв на отримання одноразової допомоги для підготовки біженців до зимового періоду. Ця виплата була розрахована на тих українців, які вже отримали тримісячну фінансову допомогу.

Реєстрація на нашу зимову підтримку закрита. Дякуємо за проявлений інтерес,

– повідомили у фонді Diakonie Katastrophenhilfe.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев