Український рок-гурт «Біла Вежа» їде до Луцька

news

Сьогодні пісні «Білої Вежі можна почути на багатьох радіостанціях України, а також Білорусі, Канади та США. А кліпи можна побачити на телевізійних каналах М1, М2 та A-One. Лучани ж матимуть змогу послухати гурт вживу. 

Концерт відбудеться 3 грудня о 20:00 в «ЛучеSк-пабі».

Незмінним організатором концертів гурту “Біла Вежа” у місті Луцьк є NLL PROMO GROUP

Квитки за посиланням або за телефоном:+380660345631. Попередній продаж — 80 грн.

Наразі музиканти вже записали 2 альбоми та зняли 5 відеокліпів. Особливу популярність гурту принесла участь у шостому сезоні національного співочого шоу «Х-Фактор». «Біла Вежа» багато гастролює з сольними концертами, є учасником найвідоміших українських фестивалів.

В 2016 Біла Вежа проїхала всеукраїнський тур з 14 міст, зіграла концерти на «Республіці»«Схід-Рок» та інших фестивалях. В період з жовтня по грудень 2016 музиканти знаходяться у турі на підтримку альбому «Бути Вільним».

«Назва туру “Бути Вільним” — це енергетично потужна й кайфова назва, початкові літери якої збігаються із початковими літерами назви гурту. В цьому щось є. Біла Вежа. Бути Вільним.
Про що співаємо у цьому альбомі? Про “місто, що вже не спить”, про те що “твій погляд наче безодня”, і “мов струм б’є — звук тиші”. А ще – “не здавайся йди, навіть сил нема коли”.
Деякі пісні були написані під впливом канадського пост-гранджу та американського альтернативного року. А у деяких піснях за своє взялася наша романтична натура і саме тому у альбомі вистачає балад та ліричних пісень. Під деякі пісні хочеться танцювати, деякі — просто слухати, а під деякі — несамовито відриватися», — ось як самі музиканти характеризують тур.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев