Українські зоозахисники та волонтери допомагають беззахисним постраждалим тваринам на Херсонщині

news

На Херсонщині після підриву росіянами Каховської ГЕС затопило навколишні міста та села, у смертельній водяній пастці опинилися тисячі як домашніх, свійських та диких тварин. Вже відомо про перші трагічні наслідки — у Новій Каховці затопило зоопарк “Казкова Діброва”, там загинули усі звірі, крім лебедів і качок. Українці швидко організувалися і допомагають постраждалим районам внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Хто рятує і як тварин із затоплених районів Херсонщини

UAnimals.

Команда зоозахисників вирішила витягати тваринок із затоплених районів.

UAnimals вже на контакті з місцевими волонтерами і звертається до притулків, реабілітаційних центрів та зооволонтерів в зоні потенційного затоплення: ви не самі”, 

— написав Олександр Тодорчук, закликавши звертатися до них по допомогу.

Волинян які можуть прихистити внутрішніх переселенців просять звертатися в Денартамент соціального захисту: Контакти

Багато запитів на евакуацію надходять з району Острів у Херсоні, а також від мешканців області та затоплених сіл, що знаходяться ближче до Дніпра, де ситуація є надзвичайно критичною. Зокрема, три машини з волонтерами уже вирушили з Дніпра, маючи необхідне спорядження, клітки, переноски та готовність до порятунку та евакуації тварин.

Однак, організація, яка координує рятувальні заходи, зазнала проблем зі своїм веб-сайтом, який в даний час не працює через атаку. Вони також закликали людей зробити пожертвування коштів, щоб надати допомогу постраждалим тваринам.

Незважаючи на ці труднощі, волонтери продовжують свою роботу і зосереджені на рятуванні тварин в умовах надзвичайної ситуації. Їхні зусилля спрямовані на надання допомоги тваринам, які опинилися в біді через затоплення.

Допомогти можна тут.

Вони також запустили хештег #прихищуізтваринами для тих, хто хоче допомогти переселенцям з домашніми улюбленцями.

Підрив Каховської ГЕС: Ліквідація наслідків катастрофи

Домівка Врятованих Тварин.

Волонтери благодійної організації зі Львова виїхали на затоплену Херсонщину, щоб допомогти евакуювати тварин.

Зараз як ніколи тварини там потребують нашої допомоги, зараз у наших руках життя тварин. Так можливо ми не зможемо врятувати усіх, і на жаль тих хто вже загинув. Але без вас ми не можемо нічого тому саме зараз ми оголошуємо збір на поїздку до Херсону з гуманітарною місією. Разом ми зможемо врятувати їх, 

— заявили зоозахисники та попросили допомогти фінансово.

Kyiv Animal Rescue Group

Термінова рятувальна група негайно вирушила на місце, щоб допомогти тваринам, які опинулися в зоні затоплення після підриву Каховської ГЕС.

Ми вже отримуємо інформацію безпосередньо з місця, ситуація вкрай важка,

— написали зоозахисники.

Екоцид України – окупанти підірвали дамбу на Каховській ГЕС

Притулок “Шанс” у Херсоні приймає більшість евакуйованих тварин у місті та вже переповнений. Допомогти з розміщенням можна, написавши їм.

Збір корму.

У Києві волонтери приймають корм для тварин, який відправлятимуть до Херсона. Принести допомогу можна в Octo Tower, Blur та Whai Thai. Також збором корму займається Zoopatrul, їжу для тваринок можна принести до ветеринарних клінік “Zoopatrul” (Верхній Вал, 40; Оболонська Набережна, 11) або задонатити за реквізитами.

В Одесі приймають корм активісти ГО “Жива”. Адреса та реквізити для допомоги тут.

0 Комментариев