Українські підприємці рік не платитимуть комісію Amazon

news

Рік канікул від комісії, надасть для українських підприємців Amazon.

Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Рішення вступило в силу з 6 вересня. Раніше підприємцям доводилося сплачувати комісію від 7 до 17 %, вона залежала від категорії товару. 

Протягом року українські підприємці надсилатимуть свій товар до країн Європейського союзу та Великої Британії без сплати комісійних.

“Amazon скасовує комісію для українських підприємців на рік!

Кілька місяців тому разом з Укрпоштою, агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулися до Amazon, щоб компанія полегшила умови для українського бізнесу, який попри війну, продовжує працювати, підтримуючи економіку країни. Як результат Amazon відмінив реферальну комісію для українських підприємців терміном на 1 рік. Тобто повністю скасував комісію для українських підприємців, які продають до ЄС та Великобританії.

Українські підприємці зможуть активніше масштабуватися на європейський та світовий ринок, знаходити там нових клієнтів. Це стане потужним поштовхом до популяризації України та нашого бізнесу за кордоном. Нові умови для українських підприємців — це перемога на економічному фронті. 

Дякую компанії за стійку та послідовну підтримку України. Amazon разом з Amazon Web Services надала нам потужності для зберігання бекапреєстрів, забезпечила підтримку на понад $35 млн та, зрештою, заслужено отримала Премію Миру від Президента Володимира Зеленського” – повідомив Федоров.

Нагадаємо, раніше для українського бізнесу скасували комісії Joom, Wish, Shopify, Etsy та eBay.

Фото ілюстративне з інтернету 

0 Комментариев