Українські легкоатлети тренуються в Луцьку перед змаганнями в Ріо-Де-Жанейро. ФОТО. ВІДЕО

news

Шість провідних легкоатлетів України у ці дні проводять передолімпійський навчально-тренувальний збір у Луцьку.

Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.

Стрибунки у довжину Марина Бех і Ганна Луньова, висотниці Юлія Левченко та Ірина Геращенко, стрибунка із жердиною Марина Килипко, стрибун у висоту Андрій Проценко до 3-6 серпня проводять на Авангарді заключний збір перед вильотом до Ріо-де-Жанейро. Разом із ними у Луцьку працюють тренери, лікарі і масажисти.

Для наших збірників – доріжки і сектори головної спортивної арени області, тренажерна зала, проживання в найкращому готелі міста, трансфери від стадіону до готелю і, звичайно, щирі побажання найкраще виступити на Олімпіаді.

Усі олімпійці не вперше у Луцьку. В середині червня вони виступали на відбірковому чемпіонаті України з легкої атлетики. Марина Бех стала в Луцьку чемпіонкою, стрибнувши на 6,93 м, Луньова була у фіналі стрибків у довжину четвертою із 6.63 метри. Марина Килипко виграла стрибки із жердиною (4.30 м). Юлія Левченко здобула срібло на ЧУ в Луцьку (1,95 м), а Ірина Геращенко – бронзу (1,89 м). До слова, Левченко до Луцька приїхала відразу із юніорського чемпіонату світу у Бидгощі, де вона здобула бронзову медаль.

Одна з вправ Ганни Луньової:

Один з найкращих наших «висотників», Андрій Проценко, так прокоментував збір у Луцьку:

Олімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед РіоОлімпійська збірна тренується у Луцьку перед Ріо

Олімпійська збірна тренується у Луцьку перед Ріо

0 Комментариев