Українські блогери зробили неймовірну пародію на пісню гурту Kalush Orchestra – “Stefania”

news

Український блогер Дмитро Варварук та фіналіст шоу “Голос країни” Тьома Павучок презентували незвичайну пародію на популярну пісню гурту Kalush Orchestra – “Stefania”, яка перемогла на конкурсі “Євробачення-2022”.

Хлопці змінили текст пісні Stefania та присвятили її відосій інстабабці, а водночас і бабусі Варварука – Євдокії.

Одразу виникає питання, а чому ж присвята не мамі? Так, як це зробив соліст Kalush Orchestra Олега Псюка, присвятивши її саме своїй мамі стефанії.

Як пояснив Варварук,  ім’я Оксана (так звати його маму) не римується. А також, бабуся Євдокія надзвичайно важливу роль відіграла у житті Діми. Саме вона виховувала Дмитра у той час, поки його батьки були за кордоном. Це бабуся розповідала йому про важку долю українського народу і української мови і, попри всі заборони, вони з дідом співали українські пісні.

Цікавий момент у кліпі – один з героїв кліпу постав в образі російського окупанта. А герой Варварука і його бабуся ловлять загарбника на городі і упаковують його в пакет.

Євдокія баба, баба Євдокія,

Засіває поле, а Росія тліє.

Розкажи мені, бабо, про те знову

Як колись боролися ми за рідну мову.

Варто відзначити, що пародія дуже сподобалася користувачам мережі. А соліст Kalush Orchestra Олег Псюк і зовсім запропонував хлопцям поїхати в наступному році з цією піснею на Євробачення.

0 Комментариев