Українська новаторка Impray про апгрейди й експерименти в музичних стилях sad-pop і dark-pop через призму релізу “Лікар сказав”

news

Співачка Impray: про синестезію, музичні пошуки, нішеву музику та прем’єру “Лікар сказав”

Співачка Impray започатковує та відкриває нові горизонти завдяки релізу нової пісні “Лікар сказав” для розвитку української музики. Новаторка у популяризації sad-pop і dark-pop музики в Україні. Нова композиція співачки пробуджує кожного слухача відшукати нові сенси саме для себе. Головною метою пісні “Лікар сказав” є – прийняття себе, своїх емоції та почуттів, досліджування себе.

Спостерігаючи за трансформацією героїні у пісні “Лікар сказав”, прототипом якої є сама співачка, ми можемо простежити як вона приходить до усвідомлення та прийняття реальності. Артистка коментує це так:

“ Тут справа більше у прийнятті себе, своїх емоцій та почуттів. Коли ви можете контактувати з ними екологічно. Вона приймає, що сама та розуміє чому. Мені знадобилось багато часу, щоб прийняти любов. Прийняти свої почуття до іншої людини, хоч і не бачу в цих почуттях сенсу. Це частина мене, як родинка на щоці. Хоча я і досі іноді борюсь з почуттями, за звичкою”.

Також співачка ділиться з нами досвідом написання пісні “Лікар сказав”: 

“ Справа в тому, що я вже роки 3 кохаю людину з якою не можу бути. Я думала, що просто залежна від нього. Мені здавалось, що це ненормально так жадати бути з людиною, так сумувати за нею. Але виявилось, що саме так проявляється моє кохання. Цією піснею я хочу показати,що з невзаємною любов’ю можна жити і жити класно, якщо не чинити їй опір”.

Читайте також КИЛИММЕН з гурту Kalush Orchestra вирішив розпочати сольну кар’єру

Ще змалечку Impray хотіла стати артисткою, вона любила усе пов’язане зі сценою – танці, співи. Головне, що вона зрозуміла, сцена належить тільки їй, а всі навколо її запрошені гості. Але з часом це бачення розбилось склом у середину. Impray боялася так, наче її виводили до тигрів у клітку. Але дівчина активно почала працювати над цим. Вона не хоче, щоб ілюзорний страх зіпсував її мрії, цілі та життя.

Повноцінну пісню Impray написала у 14 років, але перший запис відбувся, коли виконавиці виповнилось 19 років. Impray працювала у найрізноманітніших сферах, де вона абр має диплом, або завершені курси. Але дійсно собою дівчина відчуває себе тільки тоді, коли займається музикою.

Особливістю співачки є те, що вона має синестезію або кольоровий слух, це дуже рідкісне явище, завдяки якому почуті звуки автоматично викликають кольорові образи. Нову пісню виконавиця відчуває у фіолетово-синьому кольорі. Пісня “Лікар сказав” – це про серйозність, тривогу, розпач, розслаблення та задоволення, можливо навіть ейфорію.

За словами співачки Impray у майбутньому вона хоче стати авторитетом у суспільстві, щоб нести позитивні думки у маси та позитивно впливати та розвивати суспільство. Дівчина хоче щоб від прослуховування її пісень люди відчували різні емоції, виконавиця говорить про це так:

“ Хтось поплаче, хтось розкриється, хтось нарешті заспокоїться, а хтось просто буде танцювати, і ні про що не думати”.

Читайте також Гурт  Kalush Orchestra разом з проєктом UACatsDivision передали 300 тисяч гривень на порятунок тварин у Сумський притулок

0 Комментариев