Українська блогерка менше ніж за добу зібрала мільйон гривень для ЗСУ

news

Відома українська блогерка Олена Мандзюк два дні тому, а саме 10 липня, оголосила збір  коштів у сумі 1 мл грн для придбання автопарку для Збройних сил України. А 11 липня оголосила про закриття збору – заявлену необхідну кількість коштів зібрано.

Олена Мандзюк звернулася про допомогу до своєї мільйонної аудиторії з закликом донатити кошти. Жінка поставила ціль купити декілька авто і відправити їх українським воякам на фронт. Користувачі Інстаграму активно поширювали прохання блогерки та долучалися своїми внесками.

І який був шок, коли на ранок наступного дня Олена на своїй сторінці:

Ми зібрали. Ось так взяли і зібрали

Донати були і 10, 30 грн, а найбільший – 100 000 грн. Доречі, панянка, яка надіслала найбільшу суму отримала сторінку блогу Олени Манзюк на  цідий день. Олена  пообіцяла поїхати до переможниці у Полтаву і провести з нею день, розповівши усім про її діяльність.

Доречі, Олена до початку повномасштабного вторгнення активно займалась благодійністю і продовжує це робити й сьогодні. Вона їздить із волонтерами у гарячі точки, розвозить допомогу. А її чоловік, Руслан, служить у лавах ЗСУ – це його власна ініціатива.

0 Комментариев