Україні прогнозують туристичний бум одразу після відновлення від війни

news

За рік після закінчення війни Україні увійде до топ-5 списку найпопулярніших локацій світу, впевнений експерт з туризму Олександр Чорний.

Україні завжди була привабливою для туристів завдяки своїй автентичності, збережженим звичаям та традиціям, неймовірним краєвидам гір та моря, замкам та архітектурним пам’яткам, кулінарних шедеврах тощо. Та зараз настав не найкращий час туристичного бізнгесу – війна відлякала туристів, звела морський курорт на нівець.

Але туристичний бум в Україні настане після завершення війни, ми в це віримо.

Було б неправильно стверджувати, що після початку війни іноземці зовсім перестали до нас їхати. Як і неправильно називати їх туристами, будь-то класичними чи діловими. Здебільшого мова йде про дипломатичний корпус, журналістів, миротворців та благодійні організації, волонтерів,

– висловлюється Олександр Чорний у колонці для РБК-Україна.

На думку Чорного, очікувати на відновлення туристичного трафіку не варто, допоки триватиме війна. Тут, здається, зрозуміло чому. Мало хто б резикнув поїхати туди, де прилітають ворожі ракети, гудуть сирени.

Питання безпеки для туриста з будь-якої країни – “номер один” упродовж всієї подорожі. Навіть принциповіше, аніж наявність повітряного сполучення,

– пояснює експерт.

Олександр Чорний впевнений: бум на мандрівки до нашої країни – ще попереду:

Він неодмінно станеться, ми точно будемо у топ-5 країн світу для відвідування. Через рік після війни, коли буде відкрите небо і буде принаймні номінально безпечно.

0 Комментариев