Українець намагався перевезти контрабанду цигарок, а потім ще й відкупитися від митників

news

Волинські митниками Держмитслужби попередили спробу надання неправомірної вигоди. Про це повідомили у прес-службі Волинської митниці Держмитслужби

22 лютого в пункті пропуску «Піща» працівниками Волинської митниці Держмитслужби припинено спробу надання неправомірної вигоди громадянином України, який слідував з Республіки Білорусь в Україну.

Рухаючись транспортним засобом марки «AUDI A3» громадянин України намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, перемістити тютюнові вироби. Під час повного митного огляду транспортного засобу, виявлено 400 пачок цигарок без акцизних марок України, як результат складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 ч.1 Митного кодексу України.

Разом з цим в документах пред’явлених для перевірки, Волинськими митниками Держмитслужби, виявлено грошові купюри. Вказані обставини розцінені як провокація на отримання неправомірної вигоди. Щодо прецеденту невідкладно проінформовано національну поліцію, котра провела необхідні слідчі дії. За фактом внесені відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за ст. 369 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф, обмеження та позбавлення волі строком до чотирьох років.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев