Україна відзначає десяту річницю Революції Гідності

news

21 листопада український народ відзначає знакову подію новітньої історії України –  10-ту річницю Революції Гідності.

21 листопада 2013 року у Києві відбулись трагічні і доленосні події – на акції протесту вийшли люди, які готові були кардинально змінили країну та відкинути проросійський курс.

Після відмови від курсу на євроінтеграцію, українці почали виходити на Майдан. Попереду було найстрашніше – побиття студентів, втеча Януковича, розстріли на Майдані, анексія Криму та війна. Але саме 21 листопада, українці показали – так з нами вчиняти не можна, бо у нас є гідність.

В цей день ми згадуємо «Небесну сотню», воїнів та волонтерів, активістів та політв’язнів, усіх, хто поклав своє життя заради України. В той же час ми не забуваємо за усіх, хто досі веде активну боротьбу проти росії за збереження цілісності України та повернення окупованих територій.

Десять років потому Україна знову стоїть єдиним цілим – за свою свободу. Ворог більше не приховує обличчя за спинами окремих політичних фігур. На полі бою українці відстоюють не лише честь і гідність, а й територію, незалежність та суверенітет.

Президент звернувся до українців з нагоди Дня Гідності і Свободи:

 І 10 років тому, і торік. Учора й сьогодні. Боролися й боремось. І в центрі столиці тоді, і на околицях Бахмута тепер. На Грушевського тоді і під Харковом, Херсоном, Авдіївкою зараз. Усі, хто сміливо йшов у бій з дерев’яними щитами тоді, хто боронив країну у перші дні бойових дій на сході, і всі, хто захищає нас на усіх напрямках з 24 лютого. Всі, хто знає й доводить: треба боротись і битись кожен за кожного. У кожному епізоді протистояння. За кожну будівлю чи за кожен регіон. За одну вилицю чи за лівий берег країни. За одну барикади чи уздовж усього кордону країни.

«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!» – пишуть класики.
«Все буде Україна!» – відповідаємо ми.

Слава Україні!

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев