Україна та Польща подаватимуть позов проти страйкарів на відшкодування збитків, яких зазнали внаслідок блокади кордону

news

В Україні та в Польщі юристи готують позови по відшкодуванню збитків, які були завдані блокуванням прикордонних автомобільних пунктів пропуску через протести польських перевізників. 

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на  заяви віцепрезидента Асоціації міжнародних автоперевізників АсМАП Володимир Балін в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Читайте також: Задля допомоги українським водіям, заблокованим на польському кордоні, створили штаб допомоги 

«Ситуація фактично критична, і на сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку уже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання – якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге завдання – з’ясувати, хто винен і хто буде сплачувати ці збитки. Ми над цим працюємо разом із нашими колегами», – наголосив віцепрезидент АсМАП.

Також, Володимир Балін впевнений, що ці позови будуть подані вже у найближчий час.

«Перевізники уже готують позови. І є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати до страйкарів. Завтра увечері ми будемо мати інформацію стосовно дозволів (на блокування кордону, – ред.) – хто давав дозвіл, хто запитував, на яких підставах. І все це ляже в основу», – йдеться у заяві Баліна.

Нагадаємо, страйк польських перевізників розпочався 6 листопада, тобто він триває вже 15 днів. 

Станом на вчора, 19 листопада, на ранок, на пунктах пропуску польсько-українського кордону, зібралися черги, з близько 2900 вантажних автомобілів. 

Читайте також: В пам’ять про загиблого тата: маленькі волиняни віддали свої заощадження на Starlink для військових 

0 Комментариев