Україна та Польща об’єднують зусилля для допомоги українським дітям, евакуйованим з інтернатів

news

Нові можливості для українців у Польщі: робота та родинна турбота для евакуйованих дітей

28 березня 2024 року, Варшава – під час спільних консультацій урядів України та Польщі Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович та Міністерка сім’ї, праці та соціальної політики Республіки Польща Агнешка Дзєм’янович-Бонк уклали ряд важливих угод, спрямованих на підтримку українців, які постраждали від війни.

Читайте також На Волині у річці знайшли труп: особу загиблого та обставини смерті чоловіка наразі не встановлено 

Особливу увагу було приділено питанням захисту дітей, евакуйованих з інтернатів. Сторони домовилися про спільний пошук українських родин, які тимчасово перебувають в Польщі, для влаштування дітей, евакуйованих з інтернатів. Україна планує повернути кожну евакуйовану дитину, але наразі спільні зусилля допоможуть їм отримати родинну турботу. А також про залучення українців до догляду за евакуйованими дітьми. Це дасть роботу українцям, а діти відчуватимуть себе спокійніше і комфортніше в оточенні людей, які говорять їхньою мовою та розуміють їхню культуру.

Крім того, сторони домовилися про поглиблення співпраці у вдосконаленні систем соціального захисту та підтримки населення. Також йшлося про приведення українського законодавства та політик у соціальній сфері у відповідність до стандартів Європейського Союзу.

Міністерство сім’ї, праці та соціальної політики Польщі висловило готовність стати амбасадором України під час її інтеграції в Європейський Союз та проведення реформ.

Це партнерство свідчить про міцну дружбу та співпрацю між Україною та Польщею, а також про спільне прагнення забезпечити найкращі умови для життя українців, які постраждали від війни.

Читайте також В Україні шириться нова шахрайська схема: просять “підписати петицію про Героя України”

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев