Україна та Франція розвиватимуть співробітництво у сфері ЖКГ

news

Україна та Франція розвиватимуть співробітництво у житлово-комунальній сфері, енергетиці, а також у сфері підготовки фахівців для державної служби.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Україна та Франція розвиватимуть співробітництво у житлово-комунальній сфері, енергетиці, а також у сфері підготовки фахівців для державної служби. Цих домовленостей досягнуто в рамках переговорів Президента України Петра Порошенка та Президента Франції Еманнуеля Макрона.

Щодо сфери ЖКГ, французькі компаній братимуть участь в модернізації сектору централізованого теплопостачання в Україні – в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Зокрема, французькі компанії працюватимуть у містах Кам’янець-Подільський та Миколаїв. Також домовились про підготовку держслужбовців за підтримки Національної школи адміністрації (ENA), буде використано передовий французький досвід», – зазначив Геннадій Зубко.

0 Комментариев