Україна судитиметься з Росією через газ в Криму

news

Україна має намір у судовому порядку заборонити Росії видобувати природний газ на шельфі в морській зоні окупованого Росією Криму.

Про це на брифінгу повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передають Українські Новини.

“Досі відбувається видобуток українського природного газу на шельфі, який розміщений виключно в морській зоні України, і цей газ поставляється на окупований півострів… Використання цих ресурсів є предметом і будуть предметом судових позовів з боку української держави”, – сказав він.

Зі слів Черниша, Україна має намір подавати судові позови відповідно до Конвенції Організації Об’єднаних Націй з морського права.

Він наголосив, що всі ресурси, які є і видобуваються на шельфі в морській зоні Криму, згідно з Конституцією, є власністю народу України.

Як повідомляли Українські Новини, Україна має намір використовувати в 2016 році Конвенцію з фінансування тероризму та Конвенцію з морського права для притягнення Росії до відповідальності за анексію Криму.

Зазначимо, що 17 червня Європейський Союз продовжив економічні санкціїпроти Криму до 23 червня 2017 року.

Також комітет Конгресу США у закордонних справах рекомендував палаті представників схвалити законопроект, який стосується посилення санкцій проти Росії для підтримки стабільності й демократії в Україні.

0 Комментариев