Україна перемагає словаків у другому матчі на Євро-2024

news

Євро-2024 – це час великих надій та хвилювань для всіх фанатів футболу. Українська збірна виходила на поле з високими очікуваннями, сповнена рішучості показати найкращий результат. Перед матчем вся країна жила у передчутті перемоги, і команда не мала права розчарувати своїх вболівальників.

Ключові моменти матчу

Україна пропустила вже на 17-й хвилині. Після вкидання з-за бокової лінії м’яч потрапив до Гарасіна, який навісив на дальню стійку. Там вже був Шранц, форвард празької Славії, який пробив головою в газон, і м’яч відскочив у сітку воріт. Ані Зінченко, ані Трубін не змогли врятувати ситуацію.

Після перерви підопічні Реброва зрівняли рахунок: після тривалої атаки м’яч потрапив до Зінченка на лівий фланг, і лідер Арсенала прострілив у штрафний майданчик. Шапаренко у дотик елегантно переправив м’яч у сітку воріт.

За 10 хвилин до завершення матчу Україна вийшла вперед. Забарний зробив розрізний пас на Шапаренка в центр поля, Микола протягнув м’яч правим флангом і передав його Яремчуку, який вийшов на заміну замість Довбика. Роман, не опускаючи м’яч на землю, проштовхнув його між ніг голкіпера.

Далі наші хлопці витримали натиск та завершили гру першою перемогою!

Третій кінцевий етап групового турніру відбудеться у середу, 26 червня. Збірна України зустрінеться у Штутгарті зі збірною Бельгії.

Нагадуємо, що ви можете дізнатись про усі матчі Євро-2024.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев