Удар по Антонівському мосту: офіційно підтвердили приліт на надзвичайно важливий для окупантів об’єкт

news

26 липня ввечері Збройні Сили України завдали удару по Антонівському мосту. Дана переправа є важлива для російських загарбників і її пошкодження було однією з головних цілей української армії.

Ввечері з’явилися перші відео з припущеннями місця ймовірного удару ЗСУ. Соцмережі та пабліки гули.

Окупанти спочатку переконували, що усі ракети вдалось перехопити їхнім силам ППО. Проте згодом визначи ЗСУ знищили Антонівський міст та перекрини ним рух.

Антонівський міст через Дніпро у Херсоні отримав пошкодження після нічної атаки Збройних сил України,

– повідомив Кирило Стремоусов, так званий “заступник голови військово-громадянської адміністрації області” .

Вранці 27 липня з’явилися пропагандистські ролики з місця прильту. росіяни переконують у них, що все під контролем, атака на Антонівський міст нічого не змінить у ході війни і не завадить наступу росіян.

Як повідомила речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк, Збройні сили України тримають під вогневим контролем стратегічно важдиві логістичні та транспортні шляхи, які маю критичне значення для ворога.

Робота нашої артилерії настільки делікатна та ювелірна, що вона більше спрямована на деморалізацію війська,

–  каже начальниця об’єднаного координаційного пресцентру.

Згідно повідомлення від військового аналітика Олега Жданова, знищення Антонівського мосту є першочерговою задачею для подальшого вибиття противника з правого берегу Дніпра та звільнення Херсона. Коли росіяни не зможуть  використовувати Антонівський міст, це сильно ускладнить логістику  та не дасть їм змоги в повній мірі підживлювати свої угрупування навколо Херсона.

Якщо міст було знищено або виведено з ладу на довготривалий термін, то варто очікувати вночі та найближчі дні на відповіді, тобто на ракетні удари по цивільних об’єктах,

– додав аналітик.

0 Комментариев