У заплаві Турії хочуть збудувати автозаправки

news

На розгляд чергової сесії Ковельської міської ради надійшов проект рішення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Ярослава Мудрого, площею 4959 квадратних метрів. Замість будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розміщення ринку, тут хочуть побудувати об’єкти дорожнього сервісу, АЗС та автомобільну газову заправку.  

Про це пише kowel.com.ua.

Земельну ділянку орендує у міської влади ковельчанин Анатолій Корець, згідно з договорем оренди, до 10 листопада 2040 року. Цікаво, що в преамбулі проекту рішення міськради чомусь не вказується звернення орендаря до органу місцевого самоврядування з проханням змінити цільове призначення ділянки. Чиновниками розглядався лише проект землеустрою.

У Ковелі дві автозаправки збудують у заплаві Турії? (ДОКУМЕНТИ + ФОТО)

Якби кілька років тому на конкуретних торгах, на які виставлялася дана ділянка для побудови ринку, учасники знали, що у майбутньому тут можна буде розмістити високоліквідний бізнес – торгівлю нафтопродуктами та газом, то їх результати були би однозначно іншими, як по кількості самих учасників, так і  по кінцевій вартості проданого права оренди. І не факт, що за таких умов, переможцем став би теперішній орендар.

І що скаже екологічна служба? Адже кожної весни Турія виходить з берегів і затоплює навколишню територію.

0 Комментариев