У Японії лемура відправили у “романтичну подорож”

news

Самицю рідкісного лемура, який перебуває під загрозою зникнення, відправлять із Японії до Нормандських островів у надії, що там вона знайде собі пару. Повідомляє BBC Україна.

У токійському зоопарку “Уено” повідомили, що готують Алу (так звуть тварину) до “затяжної романтичної подорожі” до Фонду охорони дикої природи імені Джеральда Даррелла на острові Джерсі, пише газета Asahi Shimbun.

Зоологи сподіваються, що вона “насолоджуватиметься романом” із самцем на острові у протоці Ла-Манш.

Представники зоопарку пояснюють, що відряджати 6-річного лемура у таку далеку подорож необхідно для того, щоб зберегти різноманітність генофонду приматів.

“Ми сподіваємося, що Ала народить здорових дитинчат і принесе радісну звістку для нас”, – цитує адміністрацію закладу Asahi Shimbun.

Ала разом зі своїм доглядачем прибуде на Джерсі у п’ятницю. У Фонді Даррелла повідомили, що її утримуватимуть у карантині до чотирьох місяців, і лише після того вона зможе зустрітися зі своїм потенційним нареченим Пеном, який живе у центрі з минулого року.

Вид, до якого належить Ала, є найбільшим приматом, що веде нічний спосіб життя. У Фонді Даррелла його описують як “дивну і прекрасну” істоту.

Але на її рідному Мадагаскарі дехто вважає тварину вісником смерті і зла, через що цих лемурів часто вбивають.

Як і інші лемури, вид перебуває під загрозою зникнення через вирубку лісів, які є їхнім природним середовищем існування.

За інформацією “Уено”, у звіринцях по всьому світу живе лише 51 така тварина.

У 2012 році суматранський тигр на ім’я Джей-Джей подолав понад 7 тисяч кілометрів, щоб побачитися зі своєю подругою – тигрицею Малаті – у Лондоні.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев