У використанні “єЧерги” зміни: що потрібно знати водіям?

news

З понеділка, 5 червня,  за внесення недостовірних даних до системи “єЧерга” будуть скасовувати запис.

Про це повідомили у пресслужбі Укртрансбезпеки.

У зв’язку з недобросовісним використанням електронної черги для перетину кордону (проекту “єЧерга”), правила цієї системи будуть змінені.

У шістнадцяти пунктах пропуску запрацювала “еЧерга”

Результати моніторингу записів користувачів показали, що однією з поширених проблем є надання недостовірної інформації в систему з метою попереднього запису в чергу “єЧерга” раніше, ніж передбачено правилами. Конкретно, це включає запис машини в чергу без вантажу, а потім завантаження її пізніше.

Укртрансбезпека спільно з Державною митною службою України вирішили цю проблему: якщо запис в єЧергу зроблено на машину без вантажу, а пізніше її завантажили, то система скасує такий запис.

Словаччина від сьогодні запровадила прикордонний контроль з сусідніми країнами

Система “єЧерга” впровадить перевірку списку порожніх вантажівок шляхом порівняння його з базою митних декларацій. Якщо виявляться митні декларації для вантажівок, які були зареєстровані в черзі “єЧерга”, такі вантажівки будуть позначені в системі спеціальним маркуванням і в подальшому видалені з черги “єЧерга”.

Радимо вже скасувати чергу і записатись в неї з коректними даними про вантаж тим, хто наразі зареєстрував порожню автівку, але планує перетинати кордон з вантажем.
Перереєстрація в черзі дозволить вам зекономити час.
 – зазначають у відомстві.
0 Комментариев