У Володимирі стартувала всеукраїнська спартакіада з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю

news

3 липня на стадіоні «Олімп» у Володимирі відбулось урочисте відкриття 31-ї Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Цього року Волинь вперше приймає ці щорічні змагання, які триватимуть з 3 по 5 липня.

Захід організовано Володимирською міською радою. У змаганнях беруть участь півтори сотні спортсменів віком від 10 до 15 років з 18 команд, що представляють Волинську, Дніпропетровську, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області та місто Київ.

Програма змагань включає бігові дисципліни, стрибки в довжину (з місця та з розбігу), штовхання ядра і метання м’ячика.

Перед початком змагань команди урочисто пройшлися стадіоном, вшанувавши пам’ять загиблих українських воїнів. Особливим подарунком для юних спортсменів став показово-технічний виступ школи бойового гопака «Шаблезуб» з міста Володимира, під керівництвом Олександра Бойка.

Секретар міської ради Іван Юхимюк привітав учасників змагань: «Ми раді вітати усіх вас на такому прекрасному спортивному святі. Дякую тренерам за підготовку та організацію, а також захисникам за можливість проведення цього заходу. Бажаю, щоб спартакіада пройшла без тривог і сирен. Учасникам бажаю впевненості та руху вперед до перемоги!»

З привітальними словами до учасників також звернулися представниця українського центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Наталія Алєксєєнко, начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Андрій Рожок та головний суддя змагань, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк.

Джерело: https://www.volyn.com.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев