У Володимирі-Волинському виявили незаконний гральний заклад

news

Володимир-Волинська місцева прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного заняття гральним бізнесом (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 203-2 КК України), – повідомляє прес-служба прокуратури області.

Сьогодні, 10 квітня 2018 року, прокурори спільно з працівниками Управління захисту економіки у Волинській області та Володимир-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області провели санкціонований судом обшук у гральному закладі у Володимирі-Волинському.
У ході обшуку виявлено та вилучено 32 системних блоки, 32 монітори, 5 роутерів, понад 100 зчитувальних карток та інше електрообладнання, за допомогою якого клієнтам  незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу.
Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. У провадженні призначено низку експертиз. Вживаються заходи задля притягнення організаторів незаконного бізнесу до передбаченої законом відповідальності.

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев