У Володимирі пройде акція підтримки власного виробника

news

7 квітня, по вулиці Князя Василька,1 біля місцевого ринку, стартує торгова акція «Купуємо володимир-волинське!»

Про це пише «Володимир. Медіа».

Метою цієї акції, яка має проходити у більшості випадках у вихідні та передсвяткові дні, є популяризація місцевого виробника та забезпечення жителів міста якісною та доступною продукцією за цінами виробника.

Під час цієї акції місцеві товаровиробники презентуватимуть та реалізовуватимуть свою продукцію. Взяти участь у цій акції поки що зголосилися ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод», ПП «ВАОВА» та ПП «Аватон».

Отож, запрошуємо жителів та гостей міста підтримати місцевих товаровиробників та відвідати акцію «Купуємо володимир – волинське!»

Проте, звертаємо увагу, що біля цих підприємств можуть прилаштовуватись і продавці, які реалізовують свої товари сумнівної якості. Здавалось би, кожна людина має розуміти, що купуючи «з рук», вона наражає на небезпеку себе та членів своєї родини. Власник нахвалює свій товар, але жодних гарантій щодо його якості дати не може, бо не має ніяких документів.

Тому, доки ми не навчимося шанувати себе та розуміти всі ризики такої купівлі, ніхто – ні поліція, ні контролюючі органи – не зможуть назавжди викорінити «торгівлю з рук» у нашому місті.

0 Комментариев