У Волновасі отримали допомогу з Луцька

news

За дорученням Луцького міського голови Миколи Романюка, заступник директора Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вадим Міщук побував у місті Волноваха Донецької області та передав новорічно-рздвяні подарунки для бійців 14-ї та 72-ї окремих механізованих бригад. Про це пише прес-служба Луцької міської ради. 

Напередодні Дня Святого Миколая нашим військовослужбовцям доправили теплий одяг, рукавиці, шапки, натільну білизну, медикаменти, продуктові набори, мед та індивідуальні подарунки, які виготовили для них учні загальноосвітніх шкіл міста Луцька.

Як зазначив міський голова Микола Романюк, ми повинні турбуватися про своїх земляків, щоб вони знали, що їх не забувають, про них піклуються. “Хочу, щоб наші земляки, що несуть службу в зоні АТО, відчули атмосферу новорічно-різдвяних свят. І подарунки, особливо ті, що зроблені дитячими руками, створять новорічний настрій, нагадають їм про дім”, – сказав міський голова, випроводжаючи вантаж на Схід.

Нагадаємо, що під час останньої поїздки Миколи Романюка у місто Волноваху були вивчені потреби й побажання військових. Тоді довелося побувати й у місцевій лікарні, де окрім місцевого населення, медичну допомогу отримують й військовослужбовці, які несуть службу у цьому районі. Тож до Волновахи повезли й медичні матеріали, ходулі, інвалідні візки, перев’язочні матеріали, хірургічні інструменти, кушетки, матраси на ліжка.

Заступник директора Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вадим Міщук зустрівся з переселенцями, які живуть у Волновасі. У це місто переїхало близько двох тисяч громадян з тимчасово окупованих територій. Їм він передав продуктові набори і новорічні подарунки для дітей.

Допомогли у підготовці вантажу Волинський обласний благодійний фонд “Дитяча місія. Україна” та Луцька міська організація ветеранів України , ЗНЗ міста № 7, 11, 17, 19, 21, 26, вечірня школа.

Автомобіль для перевезення вантажу забезпечив торговий дім “Аванта”.

Міський голова Микола Романюк висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до такої благородної справи — підтримки наших хлопців, що воюють на Сході, та мирних українців з Волновахи.

Нагадаємо, що 25 лютого цього року міські голови Луцька Микола Романюк та Волновахи Сергій Демченко підписали меморандум про співпрацю, утвердивши цим, що Схід та Захід – разом.

0 Комментариев