У волинському селі викрили незаконний гральний заклад

news

Співробітники Управління захисту економіки у Волинській області спільно із слідчими Ковельського відділу поліції за процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури викрили інтерактивний клуб, у селі Старовойтове Любомльського району, у якому надавались послуги у сфері незаконного грального бізнесу.

Слідчі проводять досудове слідство за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, — повідомляє прес-служба волинської поліції.

19 січня працівники УЗЕ у Волинській області спільно із слідчими Ковельського відділу поліції провели санкціонований обшук в приміщенні розважального закладу у селі Старовойтове Любомльського району, що функціонував під виглядом інтерактивного клубу. У закладі, всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», надавались послуги у сфері грального бізнесу, шляхом доступу через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино. Обов’язковою умовою була сплата гравцем готівкових коштів безпосередньо адміністратору даного закладу.

В результаті обшуку працівники поліції виявили та вилучили оргтехніку, 9 тис. 345 грн.. Усього вилучили майна на суму близько 100 тис. грн..

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та подальше направлення до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведеннявідповідних експертних досліджень.

В рамках кримінального провадження проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності у сфері незаконного надання послуг грального бізнесу.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев