У волинському пологовому будинку – обладнання, на яке чекали понад 15 років

news

Відтепер немовлят, які потребують штучної вентиляції легень, не потрібно буде везти з Ковеля до обласного центру, як це було впродовж багатьох років.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер разом із секретарем міської ради Михайлом Гетьманом передали колективу  пологового будинку  нове обладнання.

Необхідний апарат куплено для місцевого пологового будинку. Понад п’ятнадцять років ковельські медики чекали на таке обладнання. Цьогоріч з міського бюджету було виділено майже 700 тисяч гривень на його придбання.
Лікарі переконують, нині їм буде легше рятувати недоношених та маловагових дітей з вадами дихання.
Міський голова Олег Кіндер під час зустрічі з колективом пологового будинку розповів, що як тільки головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук передав прохання від своїх колег щодо необхідності  апарату для вентиляції легень немовлят, влада знайшла можливість вирішити це питання одразу. І під час сесії міської ради була виділена необхідна сума коштів.
 «Авторитет лікарні залежить не від кількості персоналу, пацієнтів, яких вона може прийняти. Людей цікавить, наскільки якісні послуги вони можуть отримати, а зараз це великою мірою залежить і від матеріально-технічної бази», – зазначив у своєму виступі головний лікар.
0 Комментариев