У Волинській ОДА створили нове управління

news

У Волинській ОДА об’єднали департамент економіки та управління міжнародного співробітництва. Про це стало відомо сьогодні, 14 грудня, під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації.

Інформує про це Слово Волині.

Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що нещодавно своїм розпорядженням ліквідував департамент економіки та управління міжнародного співробітництва. Замість цих двох підрозділів обласної державної адміністрації вже сьогодні запрацює управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції. Начальником нового управління став голова волинського відділення Комітету виборців України Юрій Кресак.

Очільник області попросив керівників усіх служб та відомств, голів РДА та районних рад, сільських рад сприяти роботі управління.

З його слів, ця структура займатиметься залученням інвестицій, працюватиме над розвитком та реалізацією інвестиційних програм, коорднуватиме співпрацю обласної та районних гілок влади в сфері залучення інвестицій, сприятиме європейській інтеграції, працюватиме з бізнесовими та громадськими організаціями. Також чиновники працюватимуть над вдосконаленням регуляторних підзаконних актів на рівні області та держави.

«Маємо всі можливості залучити до роботи в цьому управлінні молодь, спеціалістів, які мають досвід по євроінтеграції. Я хочу наголосити, щоб ви не боялись низьких зарплат, це управління матиме можливість заробляти та використовувати кошти спецфонду бюджету», -наголосив Володимир Гунчик та додав, що усі спеціалісти, які працюватимуть в цьому управлінні, повинні володіти англійською мовою.

Очільник області зауважив, що завдяки ліквідації двох структурних підрозділів ОДА та їх об’єднанні вдалось на 50% скоротити штат. Так, в новому управлінні працюватимуть максимум 26-28 держслужбовців замість 48.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев