У Волинській ОДА чекають на молодь

news

Триває добір фахівців, котрі працюватимуть у відділі молодіжної політики та організаційної роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Повідомляє Волинський інформаційний портал, посилаючись на відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Як і зауважував голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, процес набору кадрів для роботи в молодіжному секторі, спрямованої на реалізацію державної політики у відповідній сфері діяльності, відбувається максимально прозоро. Відповідну обіцянку Володимир Гунчик дав під час зустрічі з молодіжним активом області, котра відбулася понад місяць тому.

«У відділі молодіжної політики мають працювати спеціалісти, які були би націлені на напрямок роботи з молоддю, знати їхні проблеми, погляди, підтримувати певні ідеї та координувати, відповідно, цей процес. Люди, які не бояться чиновницької роботи, мають бути у відділі та ознайомитися з кожною пропозицією й дати на неї відповідь», − наголосив тоді Володимир Гунчик.

Також керівник найвищої виконавчої гілки влади краю під час зустрічі зауважив, що відповідна структура повинна генерувати ідеї та пропозиції й подавати нові підходи в роботі з молоддю. А тому працювати повинні молоді та креативні особистості. Відтак, облдержадміністрація офіційно оприлюднює критерії до кандидата на посаду заступника начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації – начальника відділу молодіжної політики та організаційної роботи.

Резюме й решту документі можна надсилати на електронну адресу l.prisyazhnuk@voladm.gov.ua або ж залишити у 427 кабінеті – контактна особа Леся Присяжнюк.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев