У виконкомі Луцької міської ради “недобір”

news

У складі виконавчого комітету вакантними залишаються ще дві посади. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

   Під час сьогоднішнього пленарного засідання міської ради на розгляд депутатів було подано проект рішення “Про утворення виконавчого комітету Луцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу”.

       Міський голова Микола Романюк представив кандидатів у члени виконавчого комітету.

Він пояснив присутнім, що згідно норм чинного законодавства до складу виконкому за посадою входять міський голова, його заступники та секретар міської ради.

Микола Романюк повідомив, що за домовленостями з керівниками фракцій політичних партій, які пройшли у міськраду, кожен подав кандидатури. Так, від УКРОПу це: Орест Маховський та Олександр Тиводар, Олег Бондарук (Народний контроль), Андрій Парфенюк (Радикальна партія України), Роман Романюк (БПП “Солідарність”), Антон Сухомлин (“Самопоміч”), Ірина Чебелюк (ВО “Батьківщина”), Михайло Щур (ВО “Свобода”) та Сергій Романчук.

Також до складу виконкому пропонується включити начальника Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинської області Ігоря Муковоза, голову Ради голів ОСББ м. Луцьк Романа Бондарука, генерального директора ТзОВ “Луцька картонно-паперова фабрика” Олександра Шараєва.

Міський голова Микола Романюк запропонував депутатам сформувати чисельний складу виконавчого комітету у кількості 20 осіб.

Також він запропонував додатково, до тих кандидатів, яких розглядали на засіданнях постійних комісій, включити Сергія Денисенка. Його кандидатуру запропонували представники Волинського обласної організації ветеранів АТО.

Депутати підтримали таку пропозицію.

Крім того, депутат Микола Федік запропонував виключити зі списку кандидатів до складу виконавчого комітету Антона Сухомлина (“Самопоміч”). Обранці громади підтримали цю пропозицію.

Зрештою, депутати підтримали запропонований проект рішення. Так, чисельний склад сформований у кількості 20 осіб. Однак, не заповненими залишаються ще дві посади.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев