У відділі Луцької міськради – новий начальник

news

З 1 жовтня 2015 року Юрія Маслюка призначено на посаду начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради по переводу з управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» передбачено органам місцевого самоврядування утворити та забезпечити функціонування окремого органу – відділу державного архітектурно-будівельного контролю з 1 вересня 2015 року. Під час червневої сесії міської ради,  депутати прийняли рішення про створення такого структурного підрозділу.

Метою діяльності нового відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю, дотримання замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт, збереження та забезпечення порядку у будівельній галузі.

0 Комментариев