У Туреччині звільнили дев’ять тисяч поліцейських

news

Турецька поліція усунула від служби понад дев’ять тисяч співробітників за підозрою в зв’язках з ісламським проповідником Фетхуллах Ґюленом, який живе в Америці. У поліції заявили, що це зроблено в інтересах національної безпеки.

Про це пише Корреспондент.net.

Раніше влада Туреччини затримала понад 1000 осіб в ході останньої операції проти прихильників Ґюлена. Це була найбільша за останні місяці поліцейська операція.

Міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу заявив, що операція була націлена на людей, “впроваджених в наші поліцейські сили, так званих таємних імамів”.

За час, що минув від спроби державного перевороту, влада Туреччини заарештувала понад 40 тисяч людей, ще 120 тисяч були звільнені або усунені з роботи. Серед них військовослужбовці, вчителі, поліцейські.

Буквально днями, відразу після референдуму, за результатами якого президентські повноваження будуть серйозно розширені, парламент Туреччини продовжив надзвичайний стан у країні ще на три місяці.

Раніше повідомлялося, що турецька влада звільнила ще майже 4,5 тисячі державних службовців в ході чисток, що відбулися за спробою держперевороту.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев